جلسه تودیع و معارفه هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران برگزار شد
جلسه تودیع و معارفه هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران برگزار شد
2 مرداد 1395 ساعت 18:29 | بازديد : 125 | نويسنده : | ( نظرات )

اعضای جدید هیات مدیره کانون به این شرح است:

اعضای اصلی سردفتر:

محمدرضا دشتی اردکانی، محمد عظیمیان، فرامرز جمشیدی، علی جلیلیان، علی خندانی

اعضای علی البدل سردفتر:

صابر ناظمی پول، سیدعلی اصغر هاشمی بافقی

اعضای اصلی دفتریار:

سعید منشی، علی اکبر اسکندری

عضو علی البدل دفتریار:

محمد جلیلوند

دفتر اسناد رسمی 778 تهران انتصاب این عزیزان را به سمت عضو هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای این عزیزان توفیق روزافزون مسئلت دارد.

ادامه مطلب را مطالعه کنید

جلسه تودیع و معارفه اعضای هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران صبح امروز در محل کانون برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کانون سردفتران و دفتریاران،‌ در این مراسم دکتر احمد تویسرکانی؛ معاون قوه قضاییه و ‌رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، انجم شعاع؛ معاون امور اسناد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، مرادی؛ مدیرکل اسناد و سردفتران سازمان ثبت،‌کارگر؛ معاون توسعه فناوری و خدمات الکترونیک ثبتی سازمان ثبت، میرنظامی؛ مدیرکل دفتر ریاست،روابط عمومی و امور بین الملل سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و همچنین اعضای هیات مدیره پیشین و جدید کانون حضور داشتند.

معاون امور اسناد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در ابتدای این مراسم به برگزاری انتخابات کانون هر سه سال یکبار اشاره کرد و گفت: در پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران 39 سردفتر و 17 دفتریار کاندیدا بودند که پس از بررسی صلاحیت آنان براساس ضوابط و مقررات، همه نامزدها مورد تایید قرار گرفتند و در نهایت انتخابات در دهم اردی بهشت ماه برگزار شد.

وی در پایان سخنان خود از همه برگزار کنندگان این انتخابات و همچنین هیات نظارت بر انتخابات قدردانی کرد.

دکتر تویسرکانی، رییس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور نیز ضمن تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت علی(ع) و گرامیداشت هفته قوه قضاییه، مقام شهدای هفتم تیرماه سال 1360 و یاد دکتر بهشتی را به عنوان معمار دستگاه قضایی جمهوری اسلامی ایران گرامی داشت.

وی با بیان اینکه خدا را شاکریم که دوره دیگری از هیات مدیره کانون با سابقه ای خوب و درخشان به پایان رسید،‌ به همکاری و همگرایی این دوره هیات مدیره کانون با سازمان ثبت اشاره کرد و اظهار داشت: این مرحله تکاملی و تحولی در حوزه خدمت رسانی به خوبی انجام شد و باید این جریان تکامل را به فال نیک گرفت و تبریک گفت.

وی با ابراز امیدواری از اینکه این حرکت رو به رشد باسرعت و تداوم ادامه یابد،افزود: در ابتدای ورورد به سازمان ثبت اعلام کردم که حوزه سردفتری نیازمند تحول و کیفی سازی است و خوشبختانه به مرور زمان جایگاهی مناسب امرسردفتری وکتابت بالعدل و مرجعی مورد قبول واعتماد ایجاد شد و همه مردم به این مجموعه اعتماد کامل پیدا کرده اند.

رییس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور با اشاره به اقدامات ارزشمند در حوزه ثبت رسمی کشور،‌گفت: این اقدامات می تواند مبنای بسیاری از تصمیم گیری های مهم باشد. در این دوره هیات مدیره خدمات خوبی انجام شد و خدمات ثبت الکترونیک اسناد شکل گرفت و امروزه همه فعالان درحوزه ثبت رسمی اسناد، شاهد هستند که از یک فضای سنتی به فضای جدید وارد شده ایم که در این مسیر با سرعت، دقت و امنیت کار شده است.

وی با تاکید بر اینکه سیستم ثبت از یک فرآیند محدود و سنتی به یک وضعیت سیستمی و دقیق و قابل اعتماد تبدیل شده است،‌اظهار داشت: این دقت، سرعت و امنیت باعث افزایش اعتماد عمومی در جامعه و اقدامات ثبت رسمی در کشور شده است و علی رغم همه این موارد، همچنان نیازمند توسعه جدی ثبت رسمی در کشور هستیم.

تویسرکانی به ابلاغ سیاستهای مقام معظم رهبری در بند 67 برنامه توسعه کشور اشاره کرد و گفت: توسعه در جامعه و افزایش جمعیت و مراودات مردمی اقتضا می کند که نظامات جدید انجام شود و کمتر شاهد تولید عاوی و بی نظمی درجامعه باشیم. یکی از این موضوعات سندرسمی است که امروزه به خوبی درک می شود بخش زیادی از پرونده های ناشی از بی نظمی ها در الزام ثبت رسمی در قراردادها و معاملات است و در همه بخشها به لحاظ توسعه جامعه نیازمند انتظام هستیم.

رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به سابقه طولانی نظام سردفتری کشورمان اشاره کرد و افزود: این نظام ریشه دار و دارای سابقه ای 80 ساله است اما امروزه مراودات بسیار متفاوت و پیچیده شده و شیوه های چند دهه قبل با حوزه نظامات اداری مردم را راضی نگه نمی دارد و نیازمند تحول کیفی سازمان با نیازمندی های جامعه و توقعات مردم هستیم.

وی به آغاز این تحول درهمه حوزه ها به ویژه حوزه دفاتر اسنادرسمی اشاره کرد و ادامه داد: این مسیر راهی سخت و سنگین بود و برخی گمان می کردند ساماندهی مهیا نباشد و این مهم محقق شد و اعتماد ایجاد شده درمجموعه سازمان ثبت و نهاد سردفتری شکل گرفت.

تویسرکانی به از بین رفتن دغدغه مردم در حوزه سردفتری امروز تاکید کرد و کیفی سازی در زمینه اسناد را نیازمند اهتمام همه دست اندرکاران دانست.

رییس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور گفت: امروزه درحوزه دفاتر اسنادرسمی دو مقوله را شاهد هستیم، اول سوابق که محصول فعالیت دفاتراست و شاید حدود 300 میلیون سابقه ثبتی در دفاتر وجود داشته باشد و صدها هزار دفتر اسناد که خلاصه مجموعه اوراق مربوط به اسناد را در خودجای داده اند، باید با جسارت و تلاش این مهم در این مقطع زمانی شکل یابد.

تویسرکانی در ادامه سخنان خود با تبریک به اعضای هیات مدیره جدیدکانون سردفتران و دفتریاران، از اعضای پیشین این کانون قدردانی کرد.

رییس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور به سردفتران و دفتریاران توصیه کرد که به منتخبین خود در هیات مدیره کانون اعتماد کنند و نهایت همکاری را با آنان مبذول دارند تا با وحدت نظر با مشکلات و سختی ها روبرو شوند.

وی همچنین به هیات مدیره جدید این کانون توصیه کرد همگرایی و همدلی را افزایش دهند و کار را در هیات مدیره کانون از ابتدا معنوی انجام دهند که قصد قربت و خلوص نیت در کارهای سخت و سنگین همیشه مددکار است.

تویسرکانی اظهارداشت: نیازمند ارتقا کیفیت در حوزه دفاتر اسنادرسمی هستیم و باید معبر مطمئنی برای ارایه خدمات ایجاد کنیم. بخشی از کیفی سازی انجام شده و بخشی از امور باقی مانده و کیفی سازی در حوزه دفاتر اسنادرسمی باید به شکلی حل شود. ما نیازمند آرشیو کردن و تصویر برداری ازچند صد میلیون اسناد هستیم.

رییس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور با اشاره به اینکه نهاد سردفتری نهادی است که کار حاکمیتی انجام می دهد، گفت: کار سردفتران اسنادرسمی مورد تاکید سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است، اقدام سردفتران در حکم یک رای مرجع قضایی است و همه باید ملتزم به رعایت مقررات باشیم و در این راستا نیازمند آموزش های فراگیر تخصصی، حقوق و یا حتی آموزشهای رفتاری و فرهنگی هستیم.

وی به مسئولیت کانون سردفتران و دفتریاران در حوزه این آموزش ها اشاره کرد و آموزش های رفتاری را مورد تاکید قرار داد و افزود: در این راستا باید در جهت مشارکت عمومی همکاران در سراسر کشور و همچنین استانها فعال باشیم و با ابزار مناسب اهداف را پیش ببریم.

رییس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور در پایان سخنان خود به اعضای هیات مدیره جدید کانون توصیه کرد، افزایش بوروکراسی موجب توسعه نمی شود و نباید چنین تصور کرد، بلکه حتی کاهش بروکراسی و هزینه های جاری و کمک به توسعه مراکز استان ها، کیفی سازی خدمات و ارتقای خدمت را موجب خواهد شد.

تویسرکانی گفت: در مسیرسختی قرار داریم که محل رجوع مردم است و ما وظیفه داریم خدمات بهتری به مردم ارایه کنیم و با دقت و جدیت کارها را انجام دهیم.

در پایان این مراسم از اعضای هیات مدیره سابق کانون به شرح ذیل قدردانی شد:

محمدرضا دشتی اردکانی، محمد عظیمیان، احمدعلی سیروس،‌ محمد گودرزی، عباس منتهایی،‌ احمدعلی قاسمی، صابر ناظمی پول،‌ سعید منشی،‌ کیوان دارایی و سید مصطفی حسینی.

همچنین ابلاغ اعضای جدید هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران توسط ریاست سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به آنان اعطا شد.

اعضای جدید هیات مدیره کانون به این شرح است:

اعضای اصلی سردفتر:

محمدرضا دشتی اردکانی، محمد عظیمیان، فرامرز جمشیدی، علی جلیلیان، علی خندانی

اعضای علی البدل سردفتر:

صابر ناظمی پول، سیدعلی اصغر هاشمی بافقی

اعضای اصلی دفتریار:

سعید منشی، علی اکبر اسکندری

عضو علی البدل دفتریار:

محمد جلیلوند

منبع: کانون سردفتران و دفتریاران|
امتياز مطلب : 0
|
تعداد امتيازدهندگان : 0
|
مجموع امتياز : 0


مطالب مرتبط با اين پست
مي توانيد ديدگاه خود را بنويسيد


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه:
بک لینک در 550 (وبلاگ و وبسایت) با اتوریتی بالا

منوي کاربري


عضو شويد


نام کاربری
رمز عبور

:: فراموشي رمز عبور؟

عضويت سريع

نام کاربری
رمز عبور
تکرار رمز
ایمیل
کد تصویری
نويسندگان
خبرنامه
براي اطلاع از آپيدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شودتبلیغات متنی
چت باکس

نام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

دانلود اهنگ شاددانلود رمان عاشقانه بدون سانسور سیستم وبلاگدهیخرید هاست لینوکس طراحی چتروم در تبریزکانکس مسکونی ارزانثبت شرکت ارزان قیمت بیت کوئینسایت طراحیازاد طرح دانلود بازی بدون سانسور دانلود والپیپر عاشقانه جدید دانلود فیلم خارجیدانلود کلیپ خنده دار آشپزی ایرانیعکس نوشته های عاشقانه دانلود نرم افزار 2017 اطلاعات پزشکی پنل اس ام اس انجمن تفریحی حد و حدود دکوراسیون داخلی اداری مجله پوست و مو رابطه جنسی در دوران عقد سایت قرانی دانلود موزیک جدید عکس و بیوگرافی دانلود بازی انلاین دنا موو دانلود نرم افزار سایت سرگرمی تکناز شلوغ چت الوند وب فیلم ایرانی 96 تور اروپا ارزان مجله خودرو خارجی بازی اندروید رایگان دانلود اهنگ قدیمی دعای خوابدعا برای پولدار شدن خبرگزاری بورس دانلود اهنگ ایرانی دانلود عکس متن داربای کاسیو اخبار روز ایران و جهان سایت تفریحی و سرگرمی دانلود آهنگ جدید احسان خواجه امیری ضرب المثل های خنده دار دانلود بازی چند نفره اندروید قیمت انگشتر جواهر سایت ماشین خودرو برلیانس محصولات ورزشی دانلود کلیپ آموزش رقص دانلود نرم افزار تلگرام دانلود عکس عاشقانه اخبار سیاسی اس ام اس آرزوی سفر خوش آلاله چت مجله غزاله دانلود عکس اس ام اس تولد عاشقانه دانلود والپیپر اچ دی دانلود آزمون رشته ریاضی دانلود نرم افزار دوست دختر یابی دانلود نرم افزار حسابداری رایگان تعرفه طراحی چت روم پایگاه خبری دانلود کتاب آموزش سحر و جادو قیمت خط موبایل ثابت مدل مانتو تنگ و کوتاه نمونه سوالات تافل دعا ثمانین ایه دانلود کلیپ جنیفر لوپز مدل لباس پاکستانی سایت تفریحی سرگرمی سایت تفریحی سرگرمی دانلود موزیک ایرانی